Séier Diät fir d ' Gewichtsabnahme 20 kg: e Beispill-Menü, virun-a Adel, Bewertungen a Resultater

Diät fir schnell Gewiichtsverloscht 15 kg – ass eng innovativ Methodik, déi Elementer vun der gesunden Ernierung, Reinigung vum Kierper an Upassung vum Regime Moolzechten. Et schéi atemberaubende Resultater, bis 20 kg fir 20 Deeg, datt besonnesch gefreet d ' Leit mat enger grousser Quantitéit un deene rasse gehéiert. Erméiglecht et Iech Gewiicht ëm d 'mannst 5-10 kg pro Woch, an an der Regel, entgéint der landläufigen Meenung iwwer déi schnell Diäten, verursaacht keng global Problemer an d' Verschlechterung vun der Gesondheet.

Diät fir d ' Gewichtsabnahme

Mir sinn op d 'Allgemeng Behauptung, datt en zu der abrupter Gewiichtsverloscht z' irreversiblen Folgen féieren kann, sou datt d 'klassesch Diäten fir schnell Gewiichtsverloscht geholl passéieren d' Dauer vun 3-7 Deeg. Testen zimlech gescheit Diät fir 3 Deeg, hunn Si d ' Méiglechkeet, "verstoen" Hire Kierper, Debuggen Problemer mat dem Appetit, studéieren d 'Reaktiounen a bestëmmen individuell Präferenzen fir d' Wiel vun de laange diätetische Alimentatioun.

Séier Diät fir d 'Gewichtsreduktion op 20 kg unhuelen d' Respektéiere vun der 2-Regelen

Striping

Luusst komplett wäerten ee vun de Moolzechten: an den éischte 4 Deeg, zum Beispill virun engem Frühstück, an den nächste 4 Deeg – virun dem Prais, an dann de Beroder a sou weider. Et ass net wichteg, wéi Si kettegedicht, ass et wichteg, datt Dir kéint reduzéieren d ' Quantitéit vun der Systematik verzehrt Si pro Dag, léieren, Appetit ze kontrolléieren an de Volume reduzéieren konnten gedehnten Wänn vum Magens ëm ronn 20%.

Minimum Kalorienzufuhr, der "schädlichen"

Direkt kloer, fir Gewiicht ze verléieren 20 kg, mussen innerhalb vun 20 Deeg virgezunn d 'kalorienarme Produkter mat engem maximale Gehalt u Mineralien a Vitaminen, d' Normalisierung vun de Liewensmëttel a gi genuch Energie-Reserven fir de ganzen Dag.

Zugelassene Produkter

Speziell fir eng Diät minus 20 kg hunn eng Lëscht vu 15 Produkter aus dem Beräich vun der diätetischen Ernierung, déi net nëmmen kalorienarm, mä hunn eng maximal Nährwert a benotzen, well eng Diät, fir séier Gewiicht ze verléieren, ass an Éischter Linn eng ausgewoge Ernierung, d 'hemmt de Wuesstem fettfalten an vergréissert d' Gewichtsreduktion.

  • Brokkoli ass net nëmmen Räich un Mineralstoffen, Vitaminen, um spaweck an β-Carotin diätetisches Alimentatioun, mä och eng formidabelt Vorbeugung vun Arteriosklerose , Gicht an Tumoren am Darm, Brustdrüsen.
  • Äppel sinn Räich un organesche Saieren an Ballaststoffen, Pektin an kalorienarm Friichten droen oury a sécher Gewichtsabnahme, eignen sech ganz gutt fir Fastentage;
  • Kabes huet eng stimulierende Wierkung op de Stoffwiessel, nëtzlech Bestanddeeler an Ballaststoffe normalisieren d ' Aarbecht vum Verdauungstraktes.
  • Hähnchenfilet – eng vun de beschten Zorte vu diätetischen Fleesch ass dat ganzt Spektrum vun de Parameteren tierischer, Lieblingsessen vun alle Profisportler;
  • Bohnen gréng Bohnen – trotz sengem héijen Nährwert, e wesentleche an der Ernierung als pflanzliches Eiweiß, formidabelt Adsorbens, d 'Participatioun un der Prozesser d' Spléckung vun Fetten, d ' Aufzucht vun der Alimentatioun vum Zerfalles der Eiweisse a generell bei der Reinigung vum Kierper.
  • Buchweizen kann dat wichtegst Mëttel zur Gewichtsabnahme, vill Stären sëtzen op Buchweizen an grünem Téi e puer Deeg virun der wichtege Museksberäicher, sou wéi Se ass eng groussarteg Protein-Produit mat niedrigem Kohlenhydrat mat besonnesch Eegeschafte reduzéieren den Niveau vum Zocker, vum Cholesterins am Blutstrom, ze läschen Bilde.
  • Eeër, hartgekochte, haut unerkannt beschten Wee fir d ' Normalisierung vum Gewichts an Zeeme vun de unbändige Appetit, Protein integraler e Bestanddeel vun enger gesunden Ernierung.
  • Gurken ass op 90% Natierlech mineralisiert d 'Waasser an Ballaststoffe, kënne Si an unbegrenzter Quantitéit an d' Fastentage an exzellent Resultater z 'erzilen, well den Hunger gëtt net dobäi sinn, an d' Kraaft ginn a vollem Ëmfang nees opgefëllt ginn.
  • Seefisch ass an de mediterranen an fernöstlichen Ernierung. Et gëtt ugeholl, datt ouni den Schreiwen vun Seefisch Prozess vun der Gewichtsabnahme net sou ästhetesch, nëmmen Fettsaieren, Protein, déi liicht verdaulich Kalzium a Phosphor maachen d ' Haut straff an geschmeidig, maachen gesunde Nägel an Haare.
  • Assorted gréng als Ergänzung zum Fleesch an d 'Grondlag Salaten – ideal Bildung vun ausgewogenen Moolzechten mat engem besonnesche exquisiten Fondue, kënnt eng Beräicherung fir d' Ernierung Selen, Magnesium, Zénk, Eisen, Natrium an anere Mikronährstoffen, déi eng Breet Palette vu Moossnamen erhéicht den Toun an stimuliert de Stoffwiessel.
  • Reis eegent sech fir jiddereen, och fir déijeeneg, déi Problemer hunn mat dem Darm, füllt dat noutwendeg Volume, stillt den Hunger a schafft eng exzellent Diät-Basis mat Kohlenhydraten fir all Moolzecht, gëtt stänneg an langfristige Erfolleger bei der Gewichtsabnahme. Am beschten virgezunn rout oder wëll Reis, och zoulässeg heiansdo Reisnudeln oder Pabeier.
  • Tomaten – et ass an Éischter Linn Iesswueren, déi hëllefen, loszuwerden, d' Depressioun duerch d ' Stimulation der Produktioun vu Serotonin, Plus harntreibend Stimulation.
  • Quark an Milchprodukte, déi Räich u Kalzium a Milchsäurebakterien, kënnen en ausgezeichnetes Frühstück oder e Snack fir säin Hunger ze stillen an sättigen nëtzlechen Protein, Fette a Vitamine, Dank senger héije Gehalt u Kalzium – stärkt d 'Skelett a verbessert d' Resultater Pond schluss déi an 2-3 mol.
  • Gréng a wäiss Téi suergt fir d 'Gesondheet an Tonus, hëlleft ze verhënneren huet d' Ausgesi vun der Pfunde, Antioxidans an eng formidabelt Vorbeugung artiste Stress.
  • Vill Diäten setzen ënner d 'Verbuet vun Zocker a Salz an dann kënnt zu Hëllef Fructose – einfach d' untergehende Zocker an Aminéierung, enthalen an Bléist, Beeren an Kish Mischa, einfach unentbehrlich op laanger Zweschen 20 Deeg Diät.
Diät-Navigatioun

Tabell vun der erlabt Produkter

Protein, GFette, GKohlenhydrate, GKalorien, kcal

Geméis an Kräuter

Karateka1,80,14,727
Broccoli gekocht3,00,44,027
Peking-Kabes1,20,22,016
Karotten1,30,16,932
Gurken0,80,12,815
Petersilie3,70,47,647
Rucola2,60,72,125
Eisbergsalat0,90,11,814
Tomaten0,60,24,220
d ' sonnengetrockneten Tomaten14,13,043,5258
Dill2,50,56,338
Bohnen7,80,521,5123
Bohnen Spargel2,80,48,447
Spinat2,90,32,022

Uebst

äppel0,40,49,847

Beeren

Blaubeere1,00,08,235
Cranberry0,50,06,826
Johannisbeeren1,00,47,543
Heidelbeeren1,10,47,644

Nüsse an Trockenfrüchte

Rosinen kishmish2,30,071,2279
Bléist getrocknet3,10,857,9257

Grütze an de Bräi

Buchweizen 12,63,362,1313
brongen Reis7,41,872,9337
Reis Wild gekocht4,00,321,1100

Milchprodukte

entrahmte Mëllech2,00,14,831
rjaschenka 1%3,01,04,240
Ayran (tan)1,11,51,424
Yoghurt Activia hellman 1.5%5,31,57,565
Activia Kefir 1%2,91,04,539

Vogel

Huhn gekocht25,27,40,0170
Hühnerbrust gekocht29,81,80,5137

Eeër

Eeër12,710,90,7157

Fisch an Meeresfrüchte

Dorado18,03,00,096
Meeräsche gekochtes19,04,30,0115
Rotbarsche gekochtes19,93,60,0112

Öle a Fette

Chrisam0,099,80,0898

Säfte an Kompott

Limettensaft0,00,08,225
Zitronensaft0,90,13,016

* Angabe bezéie sech op 100 G vum Produkts

Ganz oder deelweis pinguin Produkter

Dës schnellwirkende Ernierung keng grouss Zuel vu Hemmungen, Mënschen, jubelnden gesunden liewensstil, Si ass ganz glécklech. Et baséiert op der abwechselnden Annullierungen Moolzechten, d ' Haaptsach – fir richteg ze verdeelen, wann Si et einfacher, mat deem Frühstück, a wa vum Mëtteg-oder Beroder. De Rescht ass alles einfach – Geméis, Kräuter, Fleesch an Kären zur Verfügung. Dat wichtegst ze verzichten:

déi richteg Ernierung
  • vum naschen;
  • Konserven Zosen;
  • fettig, gebraten oder geräuchert;
  • vun Alkohol, ausser vläicht e Glas vum lieweger Bier, Rotwein oder 50 Gramm Cognac.

Fir d ' Resultat vorherzusagen, Freundschaften mat Kochutensilien, gewichten an Tagebuch Kalorien.

Tabell vun der Verbuedener Produkter

Protein, GFette, GKohlenhydrate, GKalorien, kcal

Geméis an Kräuter

Auberginen-Kaviar aus der Dous1,713,35,1148
Kapern haltbar gemaach2,40,91,724
Sauerkraut1,80,14,419
Kartoffeln gebraten2,89,523,4192

Klengegkeete

Gromper-Chips5,530,053,0520
Popcorn Karamell5,38,776,1401
Popcorn salzig7,313,562,7407

Grütze an de Bräi

Hirse Grütze11,53,369,3348

Miel a Teigwaren

Makkaroni10,41,169,7337
Ravioli15,58,029,7245
Spaghetti10,41,171,5344
Pasta10,01,171,5344
Opgetiermt paangecher6,112,326,0233
Krapfen6,37,351,4294
Knödel11,912,429,0275

Äis

Äis Mëllech3,23,521,3126
Äis Schockela3,615,022,3236
Äis Eskimo3,520,019,6270

Milchprodukte

Kondensmilch7,28,556,0320
Rahm2,820,03,7205

Fleischwaren

Schweinefleisch16,021,60,0259
Rindfleisch18,919,40,0187
Lammfleisch15,616,30,0209

Wurstwaren

[Gekochter Hähnchenbrust15,516,22,3223
[Gebrüht Mëllech11,722,80,0252
bratwurst/servelat geräuchert28,227,50,0360

* Angabe bezéie sech op 100 G vum Produkts

Menü (Routine-Netzteil)

Déi Schnellsten an einfachst Diät Gewichtsreduktion op 20 kg (Beispill Menü)

Déi éischt 4 Deeg séier 20-Deeg-Diät

Frühstück
  • Net méi wéi 4 äppel, eng kleng portioun bis 150 G fettarmer Hüttenkäse, grénge Téi, kënne Si mat dem Zousaz fir Fructose.
Prais
  • Gedämpfter Reis an Hähnchenfilet, frischem Salat aus Tomaten, Gurke a Kraider, déi mat Chrisam, e Glas Buttermilch.
De beroder
  • Et ass empfehlenswert, bei der Méiglechkeet vun der Vereitelung zoulässeg drénken 250 ml fettarmer Mëllech an Iessen Bléist 1.

 

Déi zweet séier Diät 4 Deeg

Frühstück
  • Sollten Si sprangen, wann akut Gefill vun Hunger kann 1 Mysteriéis frisch gebrühtem gréngen Téi ouni Zocker.
Prais
  • Salzige Buchweizen op dem Waasser an gekochter Vogel Verlinkt säiten, haart gekacht 1 gekochtes argonauten, 1 Mysteriéis Téi.
De beroder
  • Portioun Salat aus 150 G Weißkohl, Zitronensaft an Tomaten, e Glas sauberes, stilles Mineralwasser.
gesunde Ernierung

Drëtt séier Diät 4 Deeg

Frühstück
  • Salat aus 3 Gurken, mat Salz a Säit, an engem Läffel frisch gepresster Limettensaft oder Zitrone.
Prais
  • Sprangen.
De beroder
  • Portioun gekacht gréng Bohnen, gekochtes Huhn, kënne Si Salzen , drénken Si e rengt Glas Waasser.

 

D ' véierter 4 Deeg

Frühstück
  • 1 Mysteriéis grénge Téi mat 1 Teelöffel Fruchtzucker; 200 gr. fettarmer Hüttenkäse.
Prais
  • 200 G gekacht Brokkoli Blütenstände.
De beroder
  • et ass ganz wichteg ze sprangen, héich – 1 grénge Apel.

 

Déi leschten Deeg vun der Diät

Frühstück
  • Sprangen, wann d ' Gefill vum Hungers ugeholl 1 Mysteriéis fettfreie Mëllech-Produiten.
Prais
  • 2 geschälte, geschnittene Gurke mat Salz, kleng Tushka an Salzwasser dorsch, déi besser mat enger zitronenscheibe.
De beroder
  • Gekochten roude Reis, 2 Tomaten, kann een getrocknete, mat Dill oder Petersilie.

Virun-a Adel

Virun Adel
  • D ' Gesundung vum Organismus.
  • D ' Normalisierung vum Appetits.
  • Verbesserung vum Zoustand vun der Haut, Nägel an Haare.
  • Keng Schwangerschaftsstreifen wéinst der richteger a vollwertigen Ernierung.
  • Laang bestänneg Resultat.
  • Schwindel, Middegkeet a schlecht Laun am Ufank vun der Ëmgestaltung vum Organismus.
  • D ' Ëmgestaltung vum Verdauungstraktes kann sech negativ op Hirem Arbeitsplan.
  • Wéinst der Zubereitung von typesche Platen a Getränken et ass ratsam, hunn eng Vill fräi Zäit, am beschten Vakanz.

Stëmmen a Resultater

Diät
  • "...Fir dräi Joer a Folleg am Fréijoer ënnerschrëft mech op eng séier Diät fir 20 Deeg, hëlleft unnötige Pfunde ze verléieren a preparéieren d 'Figur mat enger waarmer Kleedung";
  • "...Ech hunn probéiert, wéi séier a lues Diät, meeschtens begleet vun Verstopfung, sou ass et am beschten wappnen Si sech mat engem milden Abführmittel";
  • "...Ech virdrun net bewosst, wéi an op wéi eng Diät kënnen Si séier Gewiicht ze verléieren, awer eng Diät fir 20 Deeg et huet sech erausgestallt der Günstigste an wirksamste, meng Hoffnungen gerechtfertigt";
  • "...Déi Diät ass eng gutt Méiglechkeet déi komplett Reinigung vum Kierper, duerch regelméisseg kierperlech Bewegung rasse net, awer en Neistart an d 'Rekuperation mat dësem System ass garantéiert a fir mech ganz wichteg".
14.11.2018